KARBOKSYTERAPIA

Istnieje technologia, która pod kątem stosunku ceny do możliwości, po prostu nie ma sobie równych!

Karboksyterapia to technologia o bardzo szerokim zastosowaniu. Wykorzystywana jest w zabiegach na twarz, ciało oraz w terapiach łączonych (synergicznych). Skutecznie redukuje rozstępy, wiotką skórę, cienie pod oczami, cellulit oraz tkankę tłuszczową.

Jej sposób działania jest w pełni naturalny i nieinwazyjny, a sam zabieg właściwie nie ma przeciwwskazań. Jej skuteczność oraz bezpieczeństwo zostało potwierdzone setkami badań w Polsce i za granicą.

  • O zabiegu

    Karboksyterapia to terapia medyczna o szerokim spektrum zastosowania. Wykorzystuje dwutlenek węgla do walki nie tylko z nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitem, rozstępami, bliznami czy łysieniem, ale również do kompleksowego odmłodzenia skóry i poprawy jej wiotkości. System karboksyterapii posiada inteligentny i innowacyjny system S&INT™, który dobiera parametry zabiegowe do danego problemu, jego stadium oraz stopnia jego zaawansowania. Niespotykany dotychczas w urządzeniach do karboksyterapii tryb podgrzewania gazu minimalizuje negatywne odczucia podczas zabiegu.

  • Urządzenie

    Nasz aparat to jedyne na rynku Europejskim inteligentne urządzenie do karboksyterapii z możliwością szczegółowego dobrania parametrów zabiegowych do potrzeb każdego pacjenta.

    Objętość i odpowiednie ciśnienie podawanego gazu CO2 uzależnione jest od stopnia zaawansowania procesu chorobowego.

    Dwutlenek węgla jest przed iniekcją podgrzewany co minimalizuje nieprzyjemne odczucia dyskomfortu podczas zabiegu.