LASEROWE USUWANIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO I TATUAŻU

Laser ten to urządzenie do usuwania tatuażu i makijażu permanentnego. Wykonuje się nim również peeling węglowy Black Doll, mający oczyszczające i przeciwstarzeniowe. działanie. Laser generuje wiązkę rzędu nanosekund, co powoduje dużą efektywność w usuwaniu tatuaży.

  • Usuwanie tatuażu

    Jego wysoka skuteczność powoduje, że tatuaż znika niemal całkowicie. Światło emitowane przez urządzenie używane jest w celu rozdrobnienia barwnika. Laserowe usuwanie tatuaży jest bezpieczniejsze i bardziej efektywne niż metody tradycyjne (mechaniczna, chemiczna).

    Laser posiada filtry, które emitują światło o różnych długościach fali: 1064 nm do usuwania ciemnych tatuaży (czarnych, szarych, granatowych), 532 nm do usuwania tatuaży czerwonych, kolorowych, 1320 nm do peelingu węglowego.

  • Usuwanie makijażu permanentnego i peeling Black Doll

    Urządzenie umożliwia również usuwanie makijażu permanentnego w obrębie brwi i ust, oraz wykonywanie peelingu węglowego Black Doll.

    Peeling węglowy to innowacyjny zabieg kosmetyczny, będący połączeniem energii lasera i właściwości oczyszczających maski węglowej. Black Doll wpływa na dogłębne oczyszczenie skóry, redukcję zrogowaciałego naskórka oraz na stymulację tkanek dotkniętych procesem starzenia.